Praca w IAI

Key Account Manager

Szczecin, Polska

Do naszego energicznego działu handlowego potrzebujemy kogoś wyjątkowego! Tego stanowiska w naszych strukturach jeszcze nie było! Jeśli jesteś Key Account Managerem z krwi i kości, i masz bogate doświadczenie, to aplikuj! Niech nikt Cię nie prześcignie, bo wiadomo... dobra rekrutacja jest jak dobra sprzedaż... szybka ;)

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż systemu IdoSell dla Klientów z terenu całej Polski
  • Prowadzenie zróżnicowanych działań prospectingowych: cold calling, cold mailing, spotkania i prezentacje zdalne / F2F, social selling – w tym LinkedIn
  • Aktywne pozyskiwanie klientów (głównie na leadach outboundowych)
  • Prowadzenie pełnego procesu sprzedaży - od zbadania potrzeb, poprzez prezentacje handlowe, ofertowanie zgodnie z potrzebami Klienta, organizację wizyt referencyjnych, zebranie feedbacku, wykonanie follow-up, negocjacje, podpisanie umowy
  • Realizacja planów sprzedażowych rocznego
  • Raportowanie działań w systemie CRM
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Umiejętność i doświadczenie w realizowaniu działań prospectingowych (m.in. cold calling, cold mailing, social selling) do wyselekcjonowanej bazy klientów
  • Umiejętność i doświadczenie w prezentowaniu ofert handlowych, projektowanie rozwiązań dla klientów
  • Umiejętność tworzenia i wykorzystywania wartościowych argumentów handlowych (w tym pracy na referencjach/case study)
  • Umiejętność docierania do osób decyzyjnych i budowania z nimi relacji
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Doświadczenie w pracy na średnich i długich procesach sprzedażowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, analizowania faktów i logicznego myślenia
  • Otwartości na nowe wyzwania i chęć stałego poznawania różnych aspektów oferowanych przez nas produktów
  • Umiejętności miękkich pozwalających na prawidłową obsługę klientów o różnym poziomie wiedzy technicznej
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych rynkiem e-commerce i prowadzeniem firmy
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca komunikację z partnerami biznesowymi i klientami IAI będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Dowolnie wybraną formę współpracy (umowa o pracę, B2B)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość pracy w częściowym trybie Home Office (3 na 5 dni w tygodniu) - to nie jest praca zdalna
  • W zależności od wybranej formy współpracy różnorodny pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach, a w nim m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Dostęp do wiedzy ekspertów w IAI i firmach partnerskich
  • Pracę z ludźmi, którzy kochają to co robią!

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie uzależnione w pełni od Twoich umiejętności oraz doświadczenia. Zależy nam też na tym, aby pracownik był usatysfakcjonowany ze swojej podstawy wynagrodzenia. W związku z tym wpisz oczekiwaną przez Ciebie formę zatrudnienia oraz widełki płacowe. Jeżeli będzie współgrało z Twoim doświadczeniem i umiejętnościami - masz je gwarantowane.​

Mam na imię Łukasz i będę Twoim przewodnikiem w procesie rekrutacji.

Twarde umiejętności to jedno, ale równie ważne są dla nas otwartość, zaangażowanie i nieustanna chęć rozwoju. Ponad to dobra atmosfera jest dla nas niezwykle istotna, dlatego szukamy osób, z którymi zwyczajnie miło będzie spędzać wspólnie czas :)

Ważne jest dla nas kim jesteś i jaki jesteś.

Poznaj nasze benefity

Prywatna opieka medyczna
Program opieki psychologcznej
Dofinansowanie zajęć sportowych
Ubezpieczenie grupowe
Elastyczny czas pracy
Free dress code
Spotkania integracyjne
Wieczory z grami
Firmowe drużyny sportowe
Owoce i warzywa
Kawa / herbata / yerba
Napoje
Kursy i szkolenia
Program rekomendacji pracowników
Pakiet relokacyjny
Strefa relaksu
Inicjatywy dobroczynne
Firmowa biblioteczka

Poznaj nasz zespół HR

Poznaj specjalistów, którzy na co dzień zajmują się rekrutacją i wspieraniem naszych pracowników.

Zdjęcie HR

Łukasz Sokal

People & Culture Manager

Aleksandra Grochala

Recruitment & Employer Branding Manager

Marzena Milewska

Head of HR/ HR Business Partner

Anna Szulc

Specialista do spraw kadr

Agnieszka Gajkowska

HR & Payroll Specialist