Best online selling solutions
Blog
IAI

IAI S.A. and ABC Data S.A. cooperation

Obsługując dropshipping hurtownie oraz dystrybutorzy przy integracji z resellerami natrafiają na problemy. Oczywiście najczęściej są to kwestie niezgodności stanów magazynowych lub zgubienia informacji o zamówieniach lub klienta. Te zwykle kończą się przykrą komunikacją z konsumentem i zwracaniem środków. Ale przy licznej sieci resellerów, takiej jaką posiada np. ABC Data S.A., pojawiają się także problemy czysto organizacyjne i techniczne. Resellerzy mają oprogramowanie różnych producentów i różnej wersji, nie każdy z nich ma zasoby aby uaktualniać swój soft, nie wszyscy potrafią obsłużyć nowe API, każda nowość rozchodzi się bardzo długi i ciężko zarządzać takim kanałem sprzedaży. Koszty i czas potrzebny na wdrożenie nowości są bardzo długie.

W Chmurze Dropshippingowej od IAI-Shop.com to po prostu znika, ponieważ zostaje zastąpione jednym rozwiązaniem dla wszystkich resellerów. Jest to dedykowane rozwiązanie dla wszystkich platform dropshippingowych i sklepów opartych na SaaS. Wykorzystując nasze doświadczenia, przy ścisłej współpracy z ABC Data S.A. stworzyliśmy kompletny ekosystem, który w pełni automatyzuje obsługę hurtowni, sprzedawców, kurierów i finalnych odbiorców towaru. Dzięki modelowi licencjonowania chmury dropshippingowej hurtownie mogą nabywać w bardzo atrakcyjnej cenie pakiety paneli sklepowych, które potem na swoich zasadach, przekazują resellerom. Jednym słowem np.: wybrani sprzedawcy danej hurtowni otrzymują w pełni przygotowany profesjonalny sklep internetowy, bez opłat abonamentowych. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest to, że sklepy, które powstały na bazie współpracy ze swoją hurtownią mają pełen dostęp do wszystkich funkcji i możliwości, szkoleń, wdrożeń pod klucz, przygotowanych w ramach standardowych działań w IAI-Shop.com

Zapytaj nas o możliwości integracji swojej hurtownii

W efekcie, hurtownia, która chce wesprzeć swoich sprzedawców otrzymuje niepowtarzalne gotowe do działania rozwiązanie do obsługi swoich resellerów. Sklepy uzyskują m.in. pełen dostęp ?na żywo? bezpośrednio do stanów magazynowych hurtowni, dzięki czemu podczas składania zamówienia hurtownia, sklep oraz klient mają pełną świadomość jaka jest dostępność danego towaru. Dzięki bardzo zaawansowanej integracji z wykorzystaniem formatów ICDF oraz IOF sklep ?na żywo? wie co w danej hurtowni jest dostępne a co nie, w jakich ilościach. Posiada informacje dotyczące najbardziej aktualnej ceny. Wszystko działa automatycznie przez co globalnie. Zmiana opisów lub zdjęć dzieje się automatycznie w każdym sklepie.

Dowiedz się więcej o możliwościach dropshippingu w IAI-Shop.com

Narzędzie pozwala na szybkie i bezproblemowe tworzenie oraz konfigurowanie otwartego sklepu online, w pełni zintegrowanego z systemami ABC Data. Jednocześnie zachowuje wszystkie cechy autonomicznego, profesjonalnego systemu. Produkty z oferty ABC Data, zamawiane przez sklep uruchomiony w oparciu o program Reseller Web (aplikacja ABC Data, przyp. red) wysyłane są bezpośrednio do klientów końcowych resellera (dropshipping). Dostawy towarów realizowane są przez sprawdzonego spedytora, co gwarantuje najwyższy poziom świadczonych usług ? można przeczytać w informacjach prasowych ABC Data S.A. Jesteśmy przekonani, że inwestycje w platformy e-commerce przyniosą wymierne korzyści zarówno ABC Data, jak i naszym partnerom, którzy będą mogli dostosować swój biznes do nowych trendów i wyzwań rynkowych ? mówi Andrzej Kuźniak, Wiceprezes Zarządu ABC Data S.A.

Webinar o wprowadzeniu do Dropshippingu

Uruchomienie platformy ma dla nas szczególne znaczenie w wymiarze nie tylko biznesowym, ale też symbolicznym. Pokazuje jak głębokim i długofalowym zmianom podlega branża. Coraz więcej klientów interesuje się produktami w cyfrowej postaci. Dostarczamy narzędzie wyposażone w szereg funkcjonalności i swobodę w budowaniu relacji z klientami ? powiedziała w wywiadzie dla Money.pl, Ilona Weiss prezes ABC Data S.A.. Dalej czytamy: Z kolei nowa odsłona Reseller Web, umożliwiająca łatwe uruchomienie e-sklepu, została przeprojektowana i oparta o zaawansowany technologicznie silnik we współpracy z IAI S.A. - czołową spółką realizującą rozwiązania dla e-commerce.

ABC Data S.A. działa na terenie Europy Centralnej i Wschodniej obsługując ponad 13 tysięcy resellerów z 8 krajów, wysyłając ponad 5000 paczek dziennie . Dytrybutor w swoim portfolio ma takie marki jak Acer, Toshiba, Lenovo czy Apple.