Best online selling solutions
Blog
IAI

IdoSell Shop wins the 2016 Ekomers for the best ecommerce platform, Paweł Fornalski wins the 2016 Super Ekomers for the personality of the year.

Drugi raz z rzędu zdobyliśmy Ekomersa dla "Najlepszej Platformy Sklepowej" w Polsce. To potwierdzenie, że to co robimy - robimy dobrze. Paweł Fornalski CEO i Founder otrzymał Super Ekomersa 2016 za wkład w polski e-commerce jako osobowość roku. "Zostałem osobowością roku o szczególnym wkładzie do polskiego ecommerce. Czyli nagroda specjalna, zaskoczenie. Nic tylko, pozostaje mi zasuwać dalej i dalej." - pisze prezes IAI S.A. Nagroda dla Pawła Fornalskiego to docenienie jego wkładu w budowanie i edukowanie rynku, który w Polsce bardzo silnie się rozwija.

Zobacz za co otrzymaliśmy Ekomersa 2016

Dziękujemy!

Bardzo dziękujemy wszystkim klientom, którzy oddali swój głos na IAI-Shop.com. Ta nagroda jest w duże mierze dedykowana Wam. Dzięki rozmowom możemy razem rozwijać najlepszą platformę sklepową w Polsce. Dziękujemy również wszystkim partnerom, współpracownikom i pracownikom IAI S.A. IAI-Shop.com i IdoSell Booking za wkład w rozwój naszej firmy. To prestiżowa nagroda i kolejny dowód na innowacyjność usług Spółki i dobry ich odbiór na rynku.

Ekomers 2016

Po raz drugi z rzędu zdobyliśmy nagrodę dla najlepszej platformy sklepowej w Polsce. W konkursie brali udział internauci, którzy głosowali na swoich faworytów. Firmy, które zdobyły największą ilość głosów przechodziły do etapu, w którym niezależne Jury (w tym roku kapituła Jury liczyła ponad 100 osób) zadawało szczegółowe pytania.

"To potwierdzenie, że my i sklepy naszych klientów rozwijamy się szybciej niż rynek. Istotne jest, że to druga z rzędu nagroda, także nie możemy mówić o przypadku, tylko o systematyczności i trendzie. To dobrze rokuje na przyszłość dla wszystkich naszych klientów, pracowników, inwestorów i partnerów." - dodaje Sebastian Muliński, Founder i COO IAI S.A.

Jak dołączyć do IAI-Shop.com?

Wszystkich zainteresowanych prowadzeniem profesjonalnej sprzedaży w Internecie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści przedstawią najlepsze rozwiązanie dla Państwa sklepu internetowego. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami