Specjalista ds. infrastruktury

Znasz dobrze systemy operacyjne Mac OS i Windows? Nie są ci obce zagadnienia informatyczne? Potrafisz znaleźć i naprawić wszystkie błędy techniczne? Lubisz pracę z ludźmi? Nie zastanawiaj się - ta praca jest dla ciebie.

Jakie będą Twoje podstawowe zadania? M.in. dbanie o sprzęt w biurze, przygotowanie nowych stanowisk pracy, nadzór nad siecią telekomunikacyjną, rozwiązywanie problemów technicznych.

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy (w tym konfiguracja systemu)
  • Modyfikacja istniejących stanowisk
  • Zamawianie sprzętu i nadzór nad polityką zapasów
  • Konserwacja i utylizacja sprzętu
  • Inwentaryzacja środków trwałych
  • Zgłaszanie usterek linii telefonicznej, internetowej, awarii licencji
  • Nadzór nad siecią telekomunikacyjną
  • Bieżąca obsługa i administracja stacji roboczych
  • Identyfikacja i wstępna weryfikacja problemów technicznych zgłaszanych przez klientów

Czego oczekujemy:

  • Znajomości systemów operacyjnych Mac OS/Windows
  • Umiejętność wykonania podstawowych napraw komputerów, sprzętu sieciowego i biurowego
  • Podstawowa znajomość sieci LAN (Routing & Switching)
  • Podstawowa znajomość sieci Web
  • Znajomość NAS Synology
  • Dobrego poziomu znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności szybkiego uczenia się i adaptowania do nowych zadań i zagadnień
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności i systematyczności
  • Niekaralności

Mile widziane:

  • Podstawowa znajomość systemów Linux
  • Enova, SQL Server
  • GLPI + OCS lub inne systemy zarządzania oprogramowaniem

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B)
  • Możliwość elastycznych godzin rozpoczynania pracy
  • Najlepszy sprzęt i biuro (w Piastów Office Center - najnowocześniejszym biurowcu w Szczecinie)
  • Pełne prywatne ubezpieczenie medyczne Medicover
  • Dostęp do wiedzy ekspertów w IAI i firmach partnerskich
  • Praca w dynamicznym, innowacyjnym zespole z ciekawymi międzynarodowymi partnerami i klientami
  • Młody i bardzo kompetentny zespół, brak formalnej atmosfery
  • Więcej informacji również na stronie Dlaczego warto pracować w IAI?

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie jest przyznawane na start na podstawie dotychczasowego doświadczenia. Podane wynagrodzenia są dla średniej ilości godzin pracy w miesiącu (168h). Początkowe wynagrodzenie dla Junior to 7844 zł + VAT (umowa o pracę: 5418 zł brutto), Regular 9695 zł + VAT (umowa o pracę: 7008 zł brutto), Senior 9450zł + VAT (umowa o pracę: 6834zł brutto).

Dodatkowo po 3 miesiącach każdy pracownik otrzymuje pełną opiekę medyczną Medicover. Po pół roku otrzymuje pełną opiekę medyczną Medicover dla dzieci i rodziny oraz po roku pracy dodatkowo otrzymuje dodatek stażowy.

Dowiedz się jak i aplikuj o pracę w IAI już teraz